Stwórz własną zbiórkę

Chcesz wesprzeć z nami inicjatywę na rzecz planety?​ Zgłoś się do nas przez formularz „Kontakt” i stwórz własną zbiórkę. Za zebrane tekstylia otrzymasz od nas środki, które przeznaczysz na wskazany cel. Zaangażuj w akcję przyjaciół i znajomych i ruszajcie zmieniać świat.

Partnerzy

To, co cyrkularne, lokalne i modowe – to jest to, co VIVE lubi najbardziej. VIVE Textile Recycling jest sponsorem strategicznym finału konkursu XXIV Edycji OFF Fashion. W tym roku to kultowe wydarzenie przebiega pod hasłem LOVE PLANET.

Off Fashion 2023

Udowodniliśmy, że świadomy biznes edukuje i zrobiliśmy to w szkole wraz z niezwykle zaangażowanymi dziećmi i młodzieżą. Taka praktyczna, „nauczycielska” rola to dla nas wspaniała wartość dodana do codziennej pracy. Inicjatywa powstała w wyniku ogólnopolskiej akcji „Mniej Znaczy Więcej!”, której firm VIVE Textile Recycling była partnerem strategicznym.

Zero Waste 2023

Zbieramy niepotrzebne ubrania razem ze strażakami OSP w Kozowie i mieszkańcami całej gminy Smyków. Wspólnie dajemy kolejne życie tekstyliom. Środki ze sprzedaży zebranych tekstyliów strażacy z OSP w Kozowie przeznaczą na doposażenie jednostki.

OSP Kozów

Eskom - partner

Eskom, dostawca usług informatycznych włączył się do Game4Planet. Już nie tylko organizacje pożytku publicznej chcą angażować się w naszą inicjatywę. Dołącza do nas coraz więcej firm, dla których przyszłość naszej planety jest ważna. Taką organizacją jest Eskom, której pracownicy przeszukiwali swoje szafy aby zebrać niepotrzebne już ubrania. Cieszymy się, że nasza inicjatywa zatacza coraz szersze kręgi

Eskom

Jak opiekujemy się Waszymi tekstyliami, które nam powierzyliście?